4. sadaļa: Vēstures muzeju pētījumi, dokumenti

Ceturtajā sadaļā ietverti izdevumi, kam ir institucionāls raksturs. Tie ir Latvijas arhīvu, muzeju darbinieku izdotie darbi, izsūtīto un tiesāto saraksti un vēsturiskie pētījumi.

Cēsu novada represēto iedzīvotāju piemiņai 

   [Sast. M. Baķe; māksl. A. Nordena],
   1991. [Cēsis], - 134 lpp., il., fotogr.,

   Izdevums veidots, izmantojot Cēsu vēstures muzeja ekspozīcijas materiālus.
   1942.11.07. Annas Bones un Austras Gertneres sarakste: "Mīļā Austras kundze, trešdien mani izsauca uz komendatūru un pateica, ka mans vīrs ir miris 22.nivembrī 1941.gadā Severurlāgā, bez tam vēl mana brāļa Andreja adresi, kurš atrodas cietumā Astrahaņā. (To lūdzu pasakiet Auškāpa kundzei.). Viss ir ļoti vienalga - domāju, ka labāk ir tiem, kas guļ zem zemes un kuriem nav vairs te jāmokās. Jūsu Anna Bone" 

Katrās sāpēs ir savs mantojums

   [Sast. un priekšv.aut. Tekla Bekeša;
   māksl. Silvija Berezovska],
   Preiļi, 2003. - 166 lpp., il., faks.


   Atmiņas tiek publicētas, saglabājot stāstītāja valodu, necenšoties nolīdzināt asumus vai speciāli sabiezinot krāsas. Grāmatā sastapsieties dažkārt ar neveikli veidotiem teikumiem, atkārtošanos, reizēmdiezgan sausu faktu izklāstu.
 . 

Kreisais bloks

Šeit 


   Tu vari ievadīt savu tekstu un tas tiks parādīts lapas kreisajā pusē. Līdzīgs teksta ievades laukums ir arī lapas labajā pusē.

Labais bloks

Šeit Tu vari ievadīt savu tekstu un tas tiks parādīts lapas labajā pusē. Līdzīgs teksta ievades laukums ir arī lapas kreisajā pusē.

 .