MEDUS AR KURKUMU: PASAULĒ SPĒCĪGĀKAIS ANTIBIOTIĶIS, KURA IEDARBĪBU PAT ĀRSTI LĪDZ GALAM NESPĒJ PASKAIDROT

Mūsdienās viena no visplašāk pielietojamām garšvielām ir kurkuma. Parasti to izmanto virtuvē tās neparastās garšas dēļ, taču to jau vairāku gadsimtu garumā izmanto alternatīvajā medicīnā kā lielisku ārstējošo līdzekli pret dažādām kaitēm. Arī tā krāsa ir unikāla!

Visbiežāk to izmanto tad, ja ir problēmas ar gremošanas trakta darbību un kuņģi, to liek uz pušumiem vai maziem ādas bojājumiem, kā arī lieto muskuļu dislokāciju gadījumā.

Medus ar kurkumu: ārsti nespēj paskaidrot šī līdzekļa labās iedarbības iemeslus!

Neskaitāmi zinātniskie pētījumi ir pierādījuši to, cik laba kurkuma ir cilvēka veselībai. Garšvielas sastāvā ir aktīva viela, kas zināma kā kurkumīns – tas samazina iekaisumu, kā arī ārstē neskaitāmas gremošanas trakta darbības kaites. Daži eksperti uzskata, ka kurkumīns spēj ārstēt arī neskaitāmus vēža veidus. Tam piemīt pretiekaisuma un antibakteriālas īpašības, kas palīdz cīnīties ar visdažādākajām bakteriālajām slimībām.

Pētījumi pierāda, ka kurkumīns palīdz šūnām izdzīvot smaga iekaisuma gadījumā. Tāpat šī viela aizsargā cilvēka DNS. Tas labvēlīgi ietekmē vairāk nekā 700 cilvēka organismā esošos gēnus un ārstē vairāk nekā 160 veselības problēmas. Tā pretiekaisuma īpašības palīdz ārstēt tādas slimības kā osteoartrītu.

Daudzi eksperti apstiprina, ka kurkuma var palīdzēt ārstēt problēmas ar elpošanu un ar nierēm, ar autoimūniem traucējumiem, kā arī neiroloģiskām problēmām. Tas satur savienojumu, kuru sauc par turmeronu – tas spēj cīnīties pat ar Alcheimera slimību. Tas var pastiprināt cilvēka smadzeņu darbības spējas un atjauno smadzeņu šūnas.

Tā kā kurkumai piemīt ļoti spēcīgas pretiekaisuma spējas, tā var lieliski noderēt dažādu vēža veidu ārstēšanā, piemēram, kuņģa vēža, krūšu, plaušu, aknu un resnās zarnas. Tai piemīt daudz labāka iedarbība par ķīmijas terapijām, jo tā neskar veselās ķermeņa šūnas, kamēr iznīcina ļaundabīgās.

Vislabākā iedarbība kurkumai ir tad, kad tā tiek lietota kopā ar medu. Šī kombinācija var palīdzēt cīņā ar visdažādākajām baktērijām. Palūkojiet, kāds ir pagatavošanas process.

Būs nepieciešamas šādas sastāvdaļas:

  • 1 ēdamkarote kurkuma pulvera
  • 100 g medus

Pagatavošana:

Sajauciet šīs sastāvdaļas stikla trauciņā. Katru stundu lietojiet pa vienai tējkarotei šī maisījuma tad, ja jums ir saaukstēšanās vai gripa. Otrajā dienā lietojiet pa vienai tējkarotei šī maisījuma ik pa divām stundām. Vēl nākamajā dienā šo pašu devu lietojiet vien trīs reizes dienas laikā. Noteikti nenorijiet šo maisījumu uzreiz! Tam vajadzētu lēnām izkust mutē. Droši dzeriet šo maisījumu kopā ar tējas tasi, lai panāktu vēl labākus rezultātus.

 © LPRA 2017

 .